Klimatizácie

Novinka : KOMPLETNÝ SERVIS A PLNENIE AUTOKLIMATIZÁCIEBOSCH Klima Automat

(presná suma za plnenie autoklimatizácie je závislá od typu vozidla)

 

K optimálnemu výkonu a najmä životnosti klimatizácie by sa mala
vykonávať raz za rok kompletná údržba klimatizácie a dezinfekcia systému!
V systéme klimatizácie je použitý špeciálny olej, ktorý ma za úlohu mazanie kompresora ale hlavne má schopnosť absorbovať do seba okolitú vlhkosť, čím stráca mazacie schopnosti a ohrozuje kompresor a ostatné súčasti koróziou a vznikom kyselín! Preto je nevyhnutné vykonávať pravidelnú údržbu klimatizácie.

Kompletný servis a plnenie klimatizácie znamená:
·        napojenie na systém
·        odsatie starého oleja a zbytku chladiva
·        vákuovanie systému
·        podtlakový test tesnosti
·        naplnenie systému novým olejom, kontrastnou UV látkou a chladiacim médiom
·        test tlaku a funkcie klimatizácie
·        meranie účinnosti chladenia
·        tlač protokolu o naplnení klimatizácie
·        vystavenie servisnej knižky klimatizácie

 

Vyskúšajte u Nás revolučné ozónové čistenie klimatizácie a interiéru. Odstránenie baktérií a plesní v systéme ventilácie, ozónové čistenie a dezinfikovanie interiéru.

 

OzónČistenie, dezinfekcia, odstránenie zápachu, plesní a baktérií a to všetko bez akýchkoľvek chemikálií pomocou “OZÓNU”
Ozón sa radí medzi najsilnejšie dezinfekčné a oxidačné činidlá. Usmrtí bežne sa vyskytujúce baktérie až stokrát rýchlejšie ako chlór. Rýchlo a spoľahlivo ničia tiež veľmi odolné druhy alebo formy patogénnych mikroorganizmov, ktoré chlór a iné dezinfekčné prostriedky nie sú schopné deaktivovať za prijateľných podmienok.
Neexistuje žiadny vírus či baktéria odolávajúca ozónu. K dezinfekcii ozónom dochádza prasknutím bunkovej steny. Je to účinnejšia metóda než použitie chlóru. Hladina ozónu 0.4 ppm sa ukázala dostatočná pre zabitie všetkých baktérií, vírusov, plesní a húb.
Dezinfekcia klimatizácie – služba, ktorá spočíva vo vyčistení prieduchov systému ventilácie a výparníka klimatizácie.  Na výparníku sa vplyvom teplotných rozdielov zráža atmosferická vlhkosť, ktorá tvorí ideálne prostredie pre rozmnožovanie mikroorganizmov, baktérií a plesní. Zanedbaná údržba má za následok škodlivé účinky na zdravie pasažierov automobilu a znepríjemňuje prostredie v interiéri auta zápachom. Odporúčame vykonať dezinfekciu jeden až dva krát do roka / podľa najazdeného počtu kilometrov /.  Pri dezinfekcii sa odporúča aj výmena interiérového filtra.